CUMHUR İTTİFAKINDAN ETİMESGUT´TA GÜÇ GÖSTERİSİ
Cumhur İttifakı´nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile Etimesgut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı´nın MHP´li Adayı Enver Demirel, Yozgatlılar´ın Arabaşı programına birlikte katıldılar.
Tarih: 14.1.2019 18:58:04/ 790okunma / 0yorum

Özhaseki, ziyaret ettiği MHP İlçe Teşkilatı´nda da coşku ile karşılandı. Demirel; "Birlikte çalışıyoruz, birlikte kazanacağız. Etimesgut kazanacak, Ankara kazanacak, Türkiye kazanacak" dedi.

Cumhur İttifakı´nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile Etimesgut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı´nın MHP´li Adayı Enver Demirel, Etimesgut Belediyesi´nin Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi´nde düzenlenen Hoşumlu Derneği (HOŞDER) Arabaşı programına birlikte katıldılar.

Programa, Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Hacı Ünal, Ak Parti Etimesgut İlçe Başkanı Ebubekir Kipel ve her iki partinin belediye meclis üyeleri ile Etimesgut´ta yaşayan çok sayıda Yozgatlı katıldı.

´BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ´
Programda konuşan Özhaseki, gece gündüz çalışarak Ankara´ya en iyi hizmeti sunacaklarını belirterek, "21 yıl belediye başkanlığı yapmış ve sözünü verdiği bütün projelerini gerçekleştirmek nasip olmuş bir başkanınız olarak, 25 ilçe belediye başkanı kardeşimin yanında olacağım. Onlarla kol kola gireceğiz. Sorunları birlikte çözeceğiz. İnşallah Etimesgut´ta Belediye Başkanımız Enver Bey´le birlikte çalışacağız. İstasyon Caddesi sorunu başta olmak üzere bütün sorunları el birliğiyle çözeceğiz. Allah´ın izniyle, ne söylüyorsak, beş sene sonunda hepsini gerçekleştirmiş olarak, huzurlarınızdan helalleşerek ayrılmaya talibiz" dedi.

/resimler/2019-1/14/1900148765876.jpg

´BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ´
Etimesgut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı´nın MHP Etimesgut Adayı Demirel de konuşmasında, Etimesgut´un yaklaşık 600 bin nüfusuyla Türkiye´nin en hızlı büyüyen ve yoğun göç alan ilçesi olduğunu söyledi. İlçe belediyesinin projeleri ve hizmetleri ile büyükşehir belediyesinin ve merkezi hükümetin yatırımlarıyla Etimesgut´un taşra kentten çağdaş kente büyük bir dönüşüm yaşadığını kaydeden Demirel, "31 Mart seçimlerinde, Cumhur İttifakı´nın hem Etimesgut ilçemizde hem de Ankara´mızda çok başarılı olacağına ve yeni dönemde Sayın Başkanımız Mehmet Özhaseki Bey´le daha güzel hizmetleri birlikte gerçekleştireceğimize olan inancım tamdır" dedi.

ÖZHASEKİ MHP´Yİ ZİYARET ETTİ
Cumhur İttifakı´nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ak Partili Mehmet Özhaseki, Ak Parti il ve ilçe yöneticileriyle birlikte MHP Etimesgut İlçe Başkanlığı´nı ziyaret etti.

Özhaseki ve Ak Parti heyetini, Belediye Başkanı ve Adayı Enver Demirel, İlçe Başkanı Hacı Ünal ve teşkilat yöneticileri ile birlikte ağırladı. Başkan Demirel, önümüzdeki yerel seçimlerin, cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin ilk yerel seçimleri olduğunu hatırlatarak, şunları söyledi: "Cumhur İttifakımız, 24 Haziran genel seçimlerinde ilk sınavını başarıyla vermiştir. İnanıyoruz ki milletimizin arzusu ve milli birliğimizin tezahürü olan bu ittifakımız, yerel seçimde de başarılı olacaktır. Biz, Milliyetçi Hareket Partisi mensupları olarak, bütün gücümüzle bu iradenin arkasındayız. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli´nin ortaya koyduğu iradenin, en yüksek seviyede başarılı olması için bütün samimiyetimizle ve tüm imkanlarımızla sahadayız; çalışıyoruz, çalışacağız. Bizim için Etimesgut önemlidir, Ankara Büyükşehir Belediyesi daha da önemlidir. Hem Etimesgut Belediye Başkanlığı hem de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini güçlü bir şekilde kazanmak için, Adalet ve Kalkınma Partisi adaylarımız ve teşkilatlarımızla birlikte çalışma ve birlikte kazanma idaresine güçlü bir biçimde sahibiz. Halkımız da 31 Mart´ta sadece yerel yöneticiler seçmiş olmakla kalmayacağının, Cumhur İttifakı ile ülkenin bekasına sahip çıkacağının bilincindedir".

/resimler/2019-1/14/1900348604536.jpg

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmek Özhaseki, MHP Etimesgut teşkilatında ´Cumhur İttifakı´nın gücünü ve enerjisini gördüğünü belirterek, şahsını ve teşkilatını samimiyetle kabul edip ağırlayan MHP teşkilat mensuplarına ve Başkan Demirel´e teşekkür etti. Cumhur İttifakı öncesinde Türkiye´nin yaşadığı süreçleri anlatan ve ittifakın yerel seçimlerdeki önemini vurgulayan Özhaseki; "Biz biriz. Birlikte Türkiye´yiz. Her zaman olduğu gibi yine inşallah milletimizin idaresi ile bütün zorlukların üstesinden, birlikte daha güçlü bir şekilde gelmeye devam edeceğiz" dedi.

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
HALK OYUNLARINDA BİRİNCİ ETİMESGUT
HALK OYUNLARINDA BİRİNCİ ETİMESGUT
Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Halk Oyunları ekibi, Ankara birincisi oldu
ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDULAR
ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDULAR
Erzurum milletvekili Selami Altınok ve Başkan Demirel birlikte esnaf ziyareti yaptılar.
ETİMESGUT´TA ´ÇANAKKALE GEÇİLMEZ´ PANELİ
ETİMESGUT´TA ´ÇANAKKALE GEÇİLMEZ´ PANELİ
Etimesgut Belediyesi Çanakkale Zaferi´nin 104. yıldönümü nedeniyle, "1915 Çanakkale Geçilmez" konulu panel düzenledi.
ETİMESGUTLU ENGELLİLERDEN MUHTEŞEM ÇANAKKALE PROGRAMI
ETİMESGUTLU ENGELLİLERDEN MUHTEŞEM ÇANAKKALE PROGRAMI
Engelsiz Yaşam Merkezi´nde Çanakkale Zaferi´ni kutladılar ve şehitlerimizi örnek bir programla andılar.
ÖZHASEKİ VE DEMİREL KOLKOLA GİRDİ BİRLİKTE YÜRÜYORLAR
ÖZHASEKİ VE DEMİREL KOLKOLA GİRDİ BİRLİKTE YÜRÜYORLAR
Birlikte seçim ofisi açtılar, esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.
AKDAĞ; BU MERKEZ ÖRNEK OLMALI
AKDAĞ; BU MERKEZ ÖRNEK OLMALI
Engelsiz Yaşam Merkezi´ni gezen Sağlık Eski Bakanı Recep Akdağ.
ŞEHİTLER DUALARLA ANILDI
ŞEHİTLER DUALARLA ANILDI
Kaymakam Sevgili ve Başkan Demirel, Etimesgut Şehitliği´ni ziyaret ettiler .
BAŞKAN DEMİREL PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN DEMİREL PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Ahimesut Mahallesi Kapalı Pazar Yeri´ni ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
ETİMESGUT´A DEMİREL ANKARA´YA ÖZHASEKİ ÇOK YAKIŞACAK
ETİMESGUT´A DEMİREL ANKARA´YA ÖZHASEKİ ÇOK YAKIŞACAK
MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli, bir yanına Özhaseki´yi diğer yanına Demirel´i alarak Etimesgutlular´a seslendi.
EMİRYAMAN CAMİİ İBADETE AÇILDI
EMİRYAMAN CAMİİ İBADETE AÇILDI
Başkan Demirel, Ahi Mesut Türbesi, Ahi Elvan Camii ve Türbesi ile Müftülük binasının ardından, Etimesgut´a manevi bir eser daha kazandırdı.
BAKAN KASAPOĞLU ETİMESGUT´U ZİYARET ETTİ
BAKAN KASAPOĞLU ETİMESGUT´U ZİYARET ETTİ
Başkan Demirel, Bakan Kasapoğlu´na spor tesisleri hakkında bilgi verdi
ETİMESGUT MERKEZ ESNAFI  CUMHUR İTTİFAKINDAN YANA
ETİMESGUT MERKEZ ESNAFI CUMHUR İTTİFAKINDAN YANA
Başkan Demirel, esnafı gezdi; Mehmet Özhaseki ve kendisi için destek istedi.
BAŞKAN DEMİREL BAĞLICA ESNAFIYLA BULUŞTU
BAŞKAN DEMİREL BAĞLICA ESNAFIYLA BULUŞTU
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Bağlıca Mahallesi esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi. Esnafla sohbet ederek istek, öneri ve şikayetlerini dinleyen Demirel, Etimesgut´un her tarafına önemli yatırımlar yaptıklarını ve çağdaş belediyeciliğin tüm hizmetlerini hayata geçirdiklerini söyledi.
ETİMESGUT KÜTÜPHANESİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
ETİMESGUT KÜTÜPHANESİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
Günde ortalama 2 bin kişi yararlanıyor.
ETİMESGUT´TA KADINLARA ÖZEL HİZMETLER VAR
ETİMESGUT´TA KADINLARA ÖZEL HİZMETLER VAR
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nü kutlayarak, "Bir toplumda kadın mutlu olursa bütün bir toplum mutlu olur. Onların mutluluğu için, birçok hizmet yaptık. İnşallah Etimesgut´ta yeni dönemde kadınlarımız için de her şey daha da güzel olacak" dedi.
ETİMESGUT´TA TİYATRO ŞENLİĞİ BAŞLADI
ETİMESGUT´TA TİYATRO ŞENLİĞİ BAŞLADI
Etimesgut Belediyesi Çocuk Tiyatro Şenliği başladı. Şenlik kapsamında 15 bin çocuğa ücretsiz tiyatro gösterileri sunulacak.
ENVER DEMİREL´DEN MECLİS ÜYELERİNE VEDA YEMEĞİ
ENVER DEMİREL´DEN MECLİS ÜYELERİNE VEDA YEMEĞİ
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 31 Mart itibariyle görev süresi sona erecek olan belediye meclis üyelerine veda yemeği verdi. Yemeğe, MHP, AK Parti ve CHP meclis üyeleri katıldı.
ETİMESGUT´TA HER ŞEY DAHA DA GÜZEL OLACAK
ETİMESGUT´TA HER ŞEY DAHA DA GÜZEL OLACAK
Belediye Başkanı Demirel, yeni döneme yeni projelerle hazırlanıyor.
ETİMESGUT BELEDİYESİ´NİN ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ GİBİ TESİSLERE İHTİYACIMIZ VAR
ETİMESGUT BELEDİYESİ´NİN ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ GİBİ TESİSLERE İHTİYACIMIZ VAR
Bursa eski Milletvekili ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcısı Bennur Karaburun, Etimesgut Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi´nde incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı. Tesisi çok beğendiğini ve hayran kaldığını belirten Karaburun; "Böyle güzel örnek bir tesisi ülkemize kazandıran Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel´e teşekkür ederim" dedi.
Çelik: Etimesgut´u kazanacağız
Çelik: Etimesgut´u kazanacağız
“Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile yeni bir dönem başlatacaklarını” ifade eden Millet İttifakı Etimesgut Belediye Başkan Adayı Celal Çelik, “Etimesgut´ta değişim rüzgârlarının estiğini belirterek bu değişimin temelini oluşturacak projelerin tamamını yakında açıklayacağını” söyledi.
etiSEM´DE REKOR
etiSEM´DE REKOR
Etimesgut Belediyesi´nin Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi Etisem´in meslek ve beceri kurslarına katılan Etimesgutlu sayısı 42 bine ulaştı.
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Güncel
Siyaset
aa
01.11.2018
Yerel
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar