ETİMESGUT´A DEMİREL ANKARA´YA ÖZHASEKİ ÇOK YAKIŞACAK
MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli, bir yanına Özhaseki´yi diğer yanına Demirel´i alarak Etimesgutlular´a seslendi.
Tarih: 12.3.2019 17:05:10/ 362okunma / 0yorum

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Etimesgut´u ziyaret ederek vatandaşlara hitap etti ve Etimesgut Seçim İletişim Merkezi´nin açılışını yaptı.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, Etimesgut´ta Başkan Enver Demirel, Büyükşehirde Mehmet Özhaseki için destek isteyerek, "Biz bir kez daha Etimesgut´a talibiz. Bir kez daha Etimesgut için geceyi gündüze katmaya hazırız. Etimesgut´un kazanması için varız. Etimesgut Belediyesi´ne Sayın Enver Demirel, Ankara Büyükşehir Belediyesi´ne de Sayın Mehmet Özhaseki çok yakışacak, Ankara derin bir oh çekecektir. Ankara´yı yavaşlatmak, yavaş yavaş altını oymak hiç kimsenin haddi değildir. Cumhur İttifakı buna izin vermeyecektir. Yiğit Ankaralı kardeşim buna sessiz kalmayacaktır. Zillet aradığını bulamayacak, ziyan olup gitmekten kurtulamayacaktır" dedi.

31 Ağustos 2018 tarihinde, Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı´nda yapılan 41 Dev Eserin Açılış ve Temel Atma Töreni´ndeki konuşmasını hatırlatan Sayın Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü: "Etimesgut Belediyesi, maşallah hiç durmadı, hiç yorulmadı, yerinde hiç saymadı. Hep bir adım daha ileriye gitmenin derdiyle dertlendi, hep daha fazla yapmanın hedefiyle bezendi. Birlikte Etimesgut´uz, hep beraber Ankara´yız, mutlaka zafere kavuşacağız. Etimesgut´u çok seviyoruz. Ankara´ya yürekten bağlıyız, hepten sevdalıyız. İstiyoruz ki, Etimesgut düşmesin, hızı kesilmesin. Diliyoruz ki, Etimesgut yavaşlamasın, yükseliş hedefleri yenilmesin. "Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar.” Sağduyunun Birlikteliği, Cumhur İttifakı.” “Etimesgut Ehline Emanet.´ O ehil yürek, o emin şahsiyet, mevcut Belediye Başkanımız ve 31 Mart 2019´da da Etimesgut Belediye Başkan Adayımız olan Sayın Enver Demirel´dir".

/resimler/2019-3/12/1710396187960.jpg

ETİMESGUT´UN KARARI: CUMHUR İTTİFAKI
MHP Lideri Sayın Bahçeli, alanı dolduran coşkulu kalabalığa seslenerek "Şimdi Etimesgut´a soruyorum, ama öyle bir cevap veriniz ki, siyasi devşirmeler ne oluyor desin, siyasi fırıldaklar saklanacak delik arasın: Etimesgut Belediye Başkan Adayımız Sayın Enver Demirel´e oy verecek misiniz? Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Özhaseki´ye oy verecek misiniz? Cumhur İttifakı´na destek, zillete köstek olacak mısınız" diye sordu. "Evet" cevabını alan MHP Lideri Sayın Bahçeli, şunları kaydetti: "Etimesgut´ta iş bitmiş, sonuç şimdiden belli olmuştur. Etimesgut üzerinden hesap yapan, Etimesgut´un sineceğini sanan, Etimesgut´un susacağını ve zillete onay vereceğini düşünen kim varsa kaybolacak, mahvolacak, günü geldiğinde insan içine bile çıkamayacaktır. Etimesgutlu kardeşlerim onurlarına düşkündür, hiçbir şeyden korkmazlar. Gözlerini daldan budaktan sakınmazlar. Etimesgutlu´nun yüreği cesurdur, korku nedir tanımaz. Etimesgut zalimlerin korkulu rüyası, zilletin ebedi hasmıdır. Etimesgut yavaş ve yavan emellerin karşı cephesidir. Etimesgut Ankara´dır, Ankara Milli Mücadele´dir. Milli Mücadele istiklalimizin karar ve beka karargahıdır. Ankara Türkiye´dir, her millet evladı Ankaralı´dır".

/resimler/2019-3/12/1711028532238.jpg

HEDEF: 2023
PKK´nın belediyelerde tekrar yuvalanma girişimlerine göz yummayacaklarının altını çizen Sayın Devlet Bahçeli, "Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar. Siyasi istikrarı koruyacak, 2023´e emin adımlarla ilerleyeceğiz. Etimesgut Belediyemizin hizmet seferberliğinin devamı için Cumhur İttifakı diyeceğiz" dedi.

MHP Lideri Sayın Bahçeli, konuşmasının ardından MHP Etimesgut Seçim İletişim Merkezi´nin açılış kurdelesini kesti. Açılışa, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile birlikte, MHP Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmaz, Mevlüt Karakaya, Yaşar Yıldırım, Feti Yıldız, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcıları Kadir Şekerci ve Fatih Çekinkaya, MHP Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ve Milletvekilleri ile AK Parti Ankara Milletvekilleri Tuğrul Türkeş, Asuman Erdoğan, Yalçın Akdoğan, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan da katıldı.

MHP Lideri Sayın Bahçeli, açılışın ardından Etimesgut Belediyesi´ni ziyaret etti. Başkan Demirel, günün anısına MHP Lideri Sayın Bahçeli´ye bakır işlemeli cami figürü hediye etti.

 

 

 

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
HALK OYUNLARINDA BİRİNCİ ETİMESGUT
HALK OYUNLARINDA BİRİNCİ ETİMESGUT
Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Halk Oyunları ekibi, Ankara birincisi oldu
ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDULAR
ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDULAR
Erzurum milletvekili Selami Altınok ve Başkan Demirel birlikte esnaf ziyareti yaptılar.
ETİMESGUT´TA ´ÇANAKKALE GEÇİLMEZ´ PANELİ
ETİMESGUT´TA ´ÇANAKKALE GEÇİLMEZ´ PANELİ
Etimesgut Belediyesi Çanakkale Zaferi´nin 104. yıldönümü nedeniyle, "1915 Çanakkale Geçilmez" konulu panel düzenledi.
ETİMESGUTLU ENGELLİLERDEN MUHTEŞEM ÇANAKKALE PROGRAMI
ETİMESGUTLU ENGELLİLERDEN MUHTEŞEM ÇANAKKALE PROGRAMI
Engelsiz Yaşam Merkezi´nde Çanakkale Zaferi´ni kutladılar ve şehitlerimizi örnek bir programla andılar.
ÖZHASEKİ VE DEMİREL KOLKOLA GİRDİ BİRLİKTE YÜRÜYORLAR
ÖZHASEKİ VE DEMİREL KOLKOLA GİRDİ BİRLİKTE YÜRÜYORLAR
Birlikte seçim ofisi açtılar, esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.
AKDAĞ; BU MERKEZ ÖRNEK OLMALI
AKDAĞ; BU MERKEZ ÖRNEK OLMALI
Engelsiz Yaşam Merkezi´ni gezen Sağlık Eski Bakanı Recep Akdağ.
ŞEHİTLER DUALARLA ANILDI
ŞEHİTLER DUALARLA ANILDI
Kaymakam Sevgili ve Başkan Demirel, Etimesgut Şehitliği´ni ziyaret ettiler .
BAŞKAN DEMİREL PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN DEMİREL PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Ahimesut Mahallesi Kapalı Pazar Yeri´ni ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
EMİRYAMAN CAMİİ İBADETE AÇILDI
EMİRYAMAN CAMİİ İBADETE AÇILDI
Başkan Demirel, Ahi Mesut Türbesi, Ahi Elvan Camii ve Türbesi ile Müftülük binasının ardından, Etimesgut´a manevi bir eser daha kazandırdı.
BAKAN KASAPOĞLU ETİMESGUT´U ZİYARET ETTİ
BAKAN KASAPOĞLU ETİMESGUT´U ZİYARET ETTİ
Başkan Demirel, Bakan Kasapoğlu´na spor tesisleri hakkında bilgi verdi
ETİMESGUT MERKEZ ESNAFI  CUMHUR İTTİFAKINDAN YANA
ETİMESGUT MERKEZ ESNAFI CUMHUR İTTİFAKINDAN YANA
Başkan Demirel, esnafı gezdi; Mehmet Özhaseki ve kendisi için destek istedi.
BAŞKAN DEMİREL BAĞLICA ESNAFIYLA BULUŞTU
BAŞKAN DEMİREL BAĞLICA ESNAFIYLA BULUŞTU
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Bağlıca Mahallesi esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi. Esnafla sohbet ederek istek, öneri ve şikayetlerini dinleyen Demirel, Etimesgut´un her tarafına önemli yatırımlar yaptıklarını ve çağdaş belediyeciliğin tüm hizmetlerini hayata geçirdiklerini söyledi.
ETİMESGUT KÜTÜPHANESİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
ETİMESGUT KÜTÜPHANESİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
Günde ortalama 2 bin kişi yararlanıyor.
ETİMESGUT´TA KADINLARA ÖZEL HİZMETLER VAR
ETİMESGUT´TA KADINLARA ÖZEL HİZMETLER VAR
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nü kutlayarak, "Bir toplumda kadın mutlu olursa bütün bir toplum mutlu olur. Onların mutluluğu için, birçok hizmet yaptık. İnşallah Etimesgut´ta yeni dönemde kadınlarımız için de her şey daha da güzel olacak" dedi.
ETİMESGUT´TA TİYATRO ŞENLİĞİ BAŞLADI
ETİMESGUT´TA TİYATRO ŞENLİĞİ BAŞLADI
Etimesgut Belediyesi Çocuk Tiyatro Şenliği başladı. Şenlik kapsamında 15 bin çocuğa ücretsiz tiyatro gösterileri sunulacak.
ENVER DEMİREL´DEN MECLİS ÜYELERİNE VEDA YEMEĞİ
ENVER DEMİREL´DEN MECLİS ÜYELERİNE VEDA YEMEĞİ
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 31 Mart itibariyle görev süresi sona erecek olan belediye meclis üyelerine veda yemeği verdi. Yemeğe, MHP, AK Parti ve CHP meclis üyeleri katıldı.
ETİMESGUT´TA HER ŞEY DAHA DA GÜZEL OLACAK
ETİMESGUT´TA HER ŞEY DAHA DA GÜZEL OLACAK
Belediye Başkanı Demirel, yeni döneme yeni projelerle hazırlanıyor.
ETİMESGUT BELEDİYESİ´NİN ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ GİBİ TESİSLERE İHTİYACIMIZ VAR
ETİMESGUT BELEDİYESİ´NİN ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ GİBİ TESİSLERE İHTİYACIMIZ VAR
Bursa eski Milletvekili ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcısı Bennur Karaburun, Etimesgut Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi´nde incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı. Tesisi çok beğendiğini ve hayran kaldığını belirten Karaburun; "Böyle güzel örnek bir tesisi ülkemize kazandıran Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel´e teşekkür ederim" dedi.
Çelik: Etimesgut´u kazanacağız
Çelik: Etimesgut´u kazanacağız
“Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile yeni bir dönem başlatacaklarını” ifade eden Millet İttifakı Etimesgut Belediye Başkan Adayı Celal Çelik, “Etimesgut´ta değişim rüzgârlarının estiğini belirterek bu değişimin temelini oluşturacak projelerin tamamını yakında açıklayacağını” söyledi.
etiSEM´DE REKOR
etiSEM´DE REKOR
Etimesgut Belediyesi´nin Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi Etisem´in meslek ve beceri kurslarına katılan Etimesgutlu sayısı 42 bine ulaştı.
Demirel, seçim bürosu açtı
Demirel, seçim bürosu açtı
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Elvankent 1472 sokakta Meclis üyesi adayı Hayriye Aydın´a ait seçin bürosunun açılışını yaptı.
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Güncel
Siyaset
aa
01.11.2018
Yerel
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar