Tayfun Arşınkol güven tazeledi
AK PARTİ Çankaya İlçe Gençlik Kolları 6. Olağanüstü kongresinde Tayfun ARŞINKOL tekrar seçildi.
Tarih: 7.11.2020 15:46:43/ 508okunma / 0yorum

   AK Parti Çankaya İlçe Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi Kocatepe Kültür Merkezi´nde, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı-Yalova Milletvekili Sayın Ahmet BÜYÜKGÜMÜŞ, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı- Konya Milletvekili Sayın Selman ÖZBOYACI, AK Parti Çankaya İlçe Başkanı Mustafa HASGÜL, AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Burak YILDIZ, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep YILDIZ ve bir çok İlçe Başkanı, İlçe Kadın Kolları Başkanları, Teşkilat mensuplarıyla gerçekleştirildi.

Mamak Belediye Başkanı Sayın Murat KÖSE´de sosyal medya hesabından İlçe Başkanlığına seçilen ARŞINKOL için tebrik mesajı yayınladı.

 Kongrede güven tazeleyen Sayın Tayfun ARŞINKOL şunları söyledi;

“AK Gençlik bir vefa hareketidir. AK Gençlik bir kardeşlik hareketidir.

Bu vesileyle 14 Ağustos 2001´den bugüne bu harekette görev almış kurucu üyelerimizden ilçe gençlik kolları başkanlarımıza, ilçe gençlik kolları yöneticilerimize, mahallelerimizde bizim sancaktarlığımızı yapmış her bir mahalle başkanımıza, seçim günleri sandıklarımıza sahip çıkmış her bir genç sandık müşahidimize kadar bütün yol arkadaşlarımızı buradan selamlıyorum.

Bugün bizler burada sadece kongremizi yapmak için toplanmadık. Bugün bizler burada Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın emanetini yukarıya taşımak için, bugün bizler burada sizi "Allah´a şikayet edeceğim diyen o masum evladımızın gözyaşını unutturmamak" için, bugün bizler burada masumların sesi geleceğin umudu olmak için toplandık.

/resimler/2020-11/7/1555257627322.jpg

AK Parti´de eski AK Partili, Yeni AK Partili ayırımı yoktur.

Bayrak değişimi vardır, hizmet yarışı vardır.

Dolayısıyla önceki dönemlerde görev almış arkadaşlarımızla yeni dönemde görev alacak arkadaşlarımız el ele, omuz omuza devam edeceğiz. Çünkü vakit safları her zamankinden daha da sıkı tutma vaktidir. Vakit Sayın Cumhurbaşkanımıza daha çok destek olma, onun yanında ve liderliğinde çalışma, mücadele etme ve onu yalnız bırakmadan millete hizmet etme zamanıdır. Gün durma günü değil devraldığımız bu bayrağı daha da ileriye taşıma günüdür. Elbette bu bayrak yarışını yaparken siyasette AK Partimiz için en önemli gerçek olan ahde vefayı unutmadan yapacağız. Şahsımıza güvenle teslim edilen makam ve mevkilerin bizlere ganimet değil milletin emaneti olduğunu kendimize şiar edindik, edinmeye devam edeceğiz.

AK Parti Gençlik Kolları diğer gençlik örgütleri gibi günlük hayatta ve sosyal mecralarda halkı kaosa, kin ve nefrete sürüklemekten ziyade din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin kardeşlik hukuku içerisinde ülkemizin refahı için çalışmaya gayret göstermiştir.

İşte bundandır ki ,AK Parti Gençlik Kolları sıradan bir hareket değildir. AK Gençlik bir evde dua, bir çocukta tebessüm, bir garibanda cesaret ve bir gencimizde ailedir.”

Bizler göreve gelişimizden itibaren bu bilinçle; 2000 i aşkın üyeyi aramıza kazandırmış, 400 muhtaç aileye yardım ulaştırmış, 3 okul kütüphanesinde katkıda bulunmuş, 103 makul mahallemizde mahalle teşkilatı kurmuş, 1100 hane ziyareti gerçekleştirmiş, 60 şehit ve gazi ailemize ziyarette bulunmuş, 762 esnaf ziyareti yapmış ve burada sayamayacağım kadar bir çok projeye imza atmış bu aziz teşkilata abilik, kardeşlik yapmaktan, aynı istikamet üzere yol yürümekten onur, gurur ve şeref duyuyorum.

Sevgili Yol Arkadaşlarım, Kıymetli Büyüklerim;

Gönül gönüle değince, omuz omuza verince, Hakka doğru dönünce bize yol dayanmadı, dayanmayacak inşallah…

Allah´ın izniyle çalışmalarımıza durmadan üstüne koyarak Sn. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın liderliğinde Çankaya´mızı 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize ulaştırabilmek için burada herkesin huzurunda çalışacağımıza söz veriyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Çankaya Gençlik Kolları 6.Olağan kongremizin Çankaya´mıza, Ankara´mıza ve Türkiye´mize hayırlı olmasını diliyorum. Hepinize kongremize katılımlarınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın“ dedi.

ÇANKAYANIN YENİ YÖNETİMİ

Tayfun ARŞINKOL – İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI

ASİL YÖNETİM LİSTESİ

AYÇA NUR SALTAN, AYSUN KARTLI, BATUHAN AYAN, FIRAT BUĞRA DAŞTAN, BUSENUR ÇAVUŞER,

EMİNE İLKNUR TOMBUL, ENES BORAN, ERAY ÜLKER, FATİH DOĞAN, HAKAN SARIŞIK, HARUN DEMİR,

İBRAHİM BATUHAN CİHANGİROĞLU, MEHMET İSHAK KELEŞ, KEMAL KÖSEOĞLU, MACİT BARIN BASA, MEHMET SARIKAYA, MURAT CEYLAN, NİHAT GÜMÜŞ, OKTAY METE ÖZDEMİR, ÖMER FARUK BAYIK

ÖMER OSMAN BURAN, PELİN KABADAYIOĞULLARI, HASRET KÜRBÜZ, SEDA KAYHAN, SİNAN SOLMAZ

SİNEM AĞCA, ŞEVVAL KARABULUT, VEYSEL ALPEREN KESKİN, ZEYNEP AÇIKGÖZ

YEDEK YÖNETİM LİSTESİ

ERHAN EVİN, ŞEYMA BOLAT, DELAL DİNÇ, EMRAH KARAÇAR, UFUK BOZAN, TUĞBA HİLAL DURMAZ, BETÜL ÖNDEROĞLU, TUĞÇE BAĞCI, KAAN TUNALI, GÜLŞAH SOYTÜRK, RÜVEYDA ÖZEN, SELİM ATAOĞULLARI, BATUHAN YILDIRIM, EMRE DALAY, ÖMER FARUK GÖYCE

                                                                        Tayfun ARŞINKOL

                                                   AK Parti Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı

                                                           

 

 

Anahtar Kelimeler: Tayfun Arşınkol güven tazeledi
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çukurova Üniversitesi NATO´ya, Radyolojik  Terörizm Saldırısına Karşı Dozimetre  Geliştirdi
Çukurova Üniversitesi NATO´ya, Radyolojik Terörizm Saldırısına Karşı Dozimetre Geliştirdi
Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, NATO destekli Uluslararası Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer (CBRN) Ajanlarına karşı savunma projesi ve yeni buluşlar hakkında yapılan tanıtım toplantısına katıldı.
Rektör Prof. Dr. Tuncel´den Huzurevi Sakinlerine Moral Ziyareti
Rektör Prof. Dr. Tuncel´den Huzurevi Sakinlerine Moral Ziyareti
Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle bir araya geldi.
Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel:  “Devletimize Bağlılığımız, Milli İradeye Saygımız Sonsuzdur…”
Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel: “Devletimize Bağlılığımız, Milli İradeye Saygımız Sonsuzdur…”
104 emekli amiral tarafından yayınlanan bildiriye bir tepki de Çukurova Üniversitesinden geldi.
Çocuk İşçiliği ile Mücadelede Önemli Mesafe Katedildi
Çocuk İşçiliği ile Mücadelede Önemli Mesafe Katedildi
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, geçmiş dönemlere göre çocuk işçiliği ile daha etkin mücadele edildiğini belirterek, “1994 yılında yüzde 15,2 olan ekonomik faaliyette çalıştırılan çocuk oranını, hayata geçirdiğimiz uygulamalar sayesinde yüzde 4,4´e kadar indirdik” dedi.
Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu 15´inci Kez Toplandı
Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu 15´inci Kez Toplandı
Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu 15´inci toplantısını gerçekleştirdi.
Mart Ayına İlişkin Kısa Çalışma ve İşsizlik Ödeneği Ödemeleri 5 Nisan´da Hesaplara Yatacak
Mart Ayına İlişkin Kısa Çalışma ve İşsizlik Ödeneği Ödemeleri 5 Nisan´da Hesaplara Yatacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Mart ayına ilişkin kısa çalışma ve işsizlik ödeneği ödemelerinin 5 Nisan´da hesaplara yatırılacağını duyurdu.
2021 Yılının İlk KPDK Toplantısı Bakanımız Selçuk Başkanlığında Gerçekleştirildi
2021 Yılının İlk KPDK Toplantısı Bakanımız Selçuk Başkanlığında Gerçekleştirildi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kamudaki görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarının periyodik yapılması konusunda memur konfederasyonlarıyla mutabakata vardıklarını duyurdu.
Bakan Selçuk: “SED ile Aile Yanında Desteklenen Kız Çocuğumuzun Sayısı 70 Bine Yaklaştı”
Bakan Selçuk: “SED ile Aile Yanında Desteklenen Kız Çocuğumuzun Sayısı 70 Bine Yaklaştı”
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, koruyucu ailede bakılan kız çocuğu sayısının 4.277´e çıktığını belirterek, Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) hizmeti ile ailesi yanında desteklenen kız çocuğu sayısının ise 70 bine yaklaştığını söyledi.
Bakan Selçuk: “İşitme Engelli Vatandaşlara Türk İşaret Dili Desteği Veriyoruz”
Bakan Selçuk: “İşitme Engelli Vatandaşlara Türk İşaret Dili Desteği Veriyoruz”
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Bakanlık olarak başlatacakları yeni uygulama ile Türk işaret dili tercümanlarının engelli vatandaşlara bireysel olarak da hizmet vereceğini kaydetti. “Engelli Vatandaşlar Türk İşaret Dili Tercümanı Eşliğinde Banka veya Noter Gibi Resmi Dairelere Giderek İşlerini Halledecek”
Aksakal´dan Güney Kıbrıs´ta Camii Saldırısına Tepki
Aksakal´dan Güney Kıbrıs´ta Camii Saldırısına Tepki
Güney Kıbrıs´ın Limasol kentinde yer alan Piskobu Camii´ne yapılan çirkin saldırının ardından DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, twitter hesabından mesaj yayınladı.
Farkındalık Çizgisi “Kırmızı Çizgi”
Farkındalık Çizgisi “Kırmızı Çizgi”
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu´nun sosyal medyadan yaptığı "30 Mart´ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz" paylaşımı merak uyandırdı.
‘DİYANET AİLE ARABULUCULUĞU´ TEKLİFİ
‘DİYANET AİLE ARABULUCULUĞU´ TEKLİFİ
Gerek İstanbul Sözleşmesi, gerek 6284 sayılı yasa sebebiyle son yıllarda Türkiye´de evlilikler azalmış, boşanmalar ise katlanarak artmıştır. Resmi veriler de bu iddiayı destekliyor.
Kanseri Yendi, İŞKUR ile Hayata Tutundu
Kanseri Yendi, İŞKUR ile Hayata Tutundu
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, ‘Hayaller Engelsizdir´ sloganıyla engelli vatandaşların hayatlarına dokunmaya devam ediyor.
Sokakta çalıştırılan çocuklara yönelik mobil ekipler devrede
Sokakta çalıştırılan çocuklara yönelik mobil ekipler devrede
Bakan Selçuk: “Mobil Çocuk Sosyal Hizmet Birimlerimiz yüz yüze eğitimle beraber, tekrar okul ziyaretlerine başladı”
Mart ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemeleri başladı
Mart ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemeleri başladı
Bakan Selçuk: “2 milyon 667 binden fazla ihtiyaç sahibine yaklaşık 274 milyon TL´den fazla ödeme yapacağız”
“Çocuk Politikaları Serisi” Yayın Hayatına Başladı
“Çocuk Politikaları Serisi” Yayın Hayatına Başladı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, çocuk alanında sunduğu hizmetleri ayrıntılı şekilde kamuoyu ile paylaşmak için yeni bir yayın serisini hayata geçiriyor. Serinin ilk yayınında Bakanlığın çocuk ihmali ve istismarına yönelik kurumsal yaklaşımı ele alındı.
Engelli çocuklar için Taşımalı Eğitim Projesi, devam ediyor
Engelli çocuklar için Taşımalı Eğitim Projesi, devam ediyor
Bakan Selçuk: “Yüz yüze eğitimin başlaması ile beraber engelli çocuklarımızı ücretsiz olarak evlerinden okullarına erişimini sağlamaya devam ediyoruz”
Bakan Selçuk: “1082 kapasiteli 10 yeni huzurevini daha hizmete açmayı planlıyoruz”
Bakan Selçuk: “1082 kapasiteli 10 yeni huzurevini daha hizmete açmayı planlıyoruz”
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yaşlı vatandaşlar için kuruluş hizmetlerinin sayısını arttırmaya devam ettiklerini belirterek, “Geçen yıl 5 ilimizde toplam 330 kapasiteli 5 huzurevi açtık. Bu yıl ise 1.082 kapasiteli 10 yeni huzurevini daha hizmete açmayı planlıyoruz” dedi.
Devletin Şefkat Eli Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin Üzerinde
Devletin Şefkat Eli Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin Üzerinde
Selçuk: “Bakanlığımız, 100 bini aşkın şehit yakını ve gaziyi ziyaret ederek onları yalnız bırakmadı”
Bakan Selçuk: “SGK´ye Ait 5 Hizmet Daha e-Devlet´ten Sunulacak
Bakan Selçuk: “SGK´ye Ait 5 Hizmet Daha e-Devlet´ten Sunulacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sosyal Güvenlik Kurumu´na (SGK) ait 5 hizmetin daha e-Devlet üzerinden verileceğini duyurdu.
65. BM Kadının Statüsü Komisyonu etkinlikleri bu sene dijital ortamda
65. BM Kadının Statüsü Komisyonu etkinlikleri bu sene dijital ortamda
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 15-26 Mart 2021 tarihinde Birleşmiş Milletler (BM) Genel Merkezinde gerçekleştirilecek Kadının Statüsü Komisyonu (KSK) 65´inci oturumuna katılacak.
DOLAR
8.0514
EURO
9.6802
Güncel
Siyaset
aa
19.04.2019
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar