Bir yerlere selam çakacak ya!
İsmail Küçükkaya´nın meşrebi belli. Hem kendisinin hem de fox (tilki) tv.´nin neye, kime hizmet ettiği de belli!!!
Tarih: 19.11.2020 18:26:51 / 167okunma / 0yorum
Harun Kılıç

Bir dönem İP´te görev alan yani eski medyadan sorumlu Başkan Yardımcısı olan Adem Taşkaya, geçtiğimiz 2019 yılının Ağustos ayında partisinden istifa etmişti. İstifası sırasında parti yönetimini zehir zemberek ifadelerle suçlayan Taşkaya, "partideki bazı isimlerin ABD Kongresi´nin fonladığı DDA ile bağlantılı olduğunu" söylemişti!

Nitekim ismini verdiği kişilerden (daha sonra A. Davutoğlu´nun partisine katılan) Hasan Seymen, partiden istifa ettirilmek zorunda kalınmıştı..

Bu arada geçtiğimiz ay bir tv. programına katılan İstanbul milletvekili Prof.Dr. Ümit Özdağ, önce İP İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu´nun "fetö ile iltisaklı" olduğununa yönelik iddialarda bulunmuş.. Bir sonraki açıklamasında ise "CHP, İP, HDP ve SP´ce gizlice bir komisyon kurulup, anayasanın ilk 4 maddesine de dokunacak şekilde ´yeni bir anayasa´ çalışması yapmışlar, bundan GİK üyesi olarak benim bile haberim olmadı." açıklamaları parti de fırtınaların kopmasına neden olmuş; kendisi "yalan söylemekle itham edilerek" disipline sevk edilmiş, ardından Özdağ, partiden ihraç edilmişti...

Öte yandan, İP´in ihraç edilmiş eski Genel Başkan Yardımcısı´nın beyanları, kamuoyunda tartışılırken; böyle bir çalışmanın olmadığı partinin Genel Başkanı Meral Akşener tarafından kesin dille yalanlanmıştı..

İşte bunun üzerine Adem Taşkaya yeni iddialarda bulunmuş ve 3 gün önce twitter hesabından basına yansıyan ifadeleriyle şunları söylemiştir...

Ki, haberi aynen buraya alıyorum...

Yeni Şafak´tan Nur Banu Aras´ın haberine göre ortaya çıkan anayasa taslağını yalanlayan İYİ Parti´ye parti ile yollarını ayıran eski tanıtım ve medya başkan yardımcısı Adem Taşkaya´dan çağrı geldi. Taşkaya, Twitter´dan paylaştığı mesajında elinde ses kayıtları olduğunu öne sürdü. Taşkaya, “Buradan İYİ Parti´nin palavracı kurmaylarına sesleniyorum! Gizlice anayasa hazırladığınız yalansa beni savcılığa verin. Ses kayıtlarını ve daha vahim olan şeyleri yüce Türk mahkemelerine vermekten ve maskelerinizi düşürmekten şeref duyarım” dedi..

Bu gelişme üzerine, madem Özdağ´ı "yalancı" diye partiden ihraç ettiniz..(Ki, beni ilgilendirmez) Peki, O halde, aynı ithamda bulunan Taşkaya´yı da derhal mahkemeye verirsiniz değil mi?

Buradan asıl başlıkta ne söylemek istediğime geliyorum...

Meral hanım, hadi diyelim "anayasa çalışması yapmadık" ifadenizi yinelemek için fox tv.´de (bu kanalda sıkça olduğu gibi) bir fırsat verildi ve siz de bunu kullanmak istediniz diyelim..

İsmail Küçükkaya´nın meşrebi belli. Hem kendisinin hem de fox (tilki) tv.´nin neye, kime hizmet ettiği de belli!!!

Onu geçtik..

Tunceli´nin komünist başkanını ve sırf bununla da yetinmeyip Cumhur İttifakı´na karşı kim veya ne kadar manipülasyon kokan haber varsa sık sık ekrana taşıyan, tarafsız(!) gazeteci ve tv.´cisi Küçükkaya´nın; Ahmet Kaya adlı terör destekçisi olup, aynı zamanda Türkiye ve Türk milleti düşmanının programında anacağını bildiğiniz halde.. -Neden stüdyoyu terk etmediniz?

-Veya "İsmail, benim programım bitsin sonra sen ne yaparsan yap neden demediniz? Diyemediniz çünkü, bir yerlere selam çakmanız lazım..

Diyemediniz çünkü, bölücülerin siyasi temsilcilerine bizim sıkça tekrarladığımız üzre ödenmesi güç bir "diyet" borcunuz var...

Ki, partinizde "ülkücü olduğunu" söyleyenler acaba buna ne derler bilmem amma; siz ve ekibiniz bu bedeli sıkça ödemek zorunda kaldığınız için, sadece tebessümle iktifa edip sesinizi çıkartamadınız(!)

Yeni bir yazımızda buluşmak üzere esen kalınız!

Harun KILIÇ

ANKARA

 

Anahtar Kelimeler: yerlere, selam, çakacak
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
Heykel önemli(!) (22 Kasım 2020 - Pazar)
Muhammed Ali Clay... (31 Ekim 2020 - Cumartesi)
Dünyayı kirletiyoruz..! (08 Ağustos 2020 - Cumartesi)
Çizgi... (15 Temmuz 2020 - Çarşamba)
Ankara... (14 Haziran 2020 - Pazar)
Sona doğru gelinirken! (29 Mayıs 2020 - Cuma)
Bayram... (23 Mayıs 2020 - Cumartesi)
Algı operasyonları.. (21 Mayıs 2020 - Perşembe)
Yerinde yardım... (06 Mayıs 2020 - Çarşamba)
Evde kaldık, lakin boş durmuyoruz! (08 Nisan 2020 - Çarşamba)
Corana felaketi! (31 Mart 2020 - Salı)
Türk Kızılay´ı... (30 Ocak 2020 - Perşembe)
Diyet kola sen nelere kadir mişsin! (15 Ocak 2020 - Çarşamba)
Kaderimiz bu...! (22 Aralık 2019 - Pazar)
Gazi Mustafa Kemal Atatürk (10 Kasım 2019 - Pazar)
Öyleyse niye yazıyoruz ki?!! (28 Mayıs 2019 - Salı)
Sayfa:
DOLAR
7.9170
EURO
9.3956
Güncel
Siyaset
aa
19.04.2019
Yerel
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar