ULEN AMERİKA
Senin art niyetli bir domuz oluğunu ta Lozan Antlaşmasından biliyoruz. Çünkü dünyada “T.C. Devletinin kuruluş belgesi/senedi/tapusu olan Lozan antlaşması” nı tanımayan tek ülke sensin.
Tarih: 16.12.2019 17:28:57 / 198okunma / 0yorum
Ayhan Şahin

Halada tanımış değilsin bunu yutmuş değiliz. Lakin Mehdiyi, Mesihi beklemiyoruz ama inanıyoruz ki bir gün bir Molla Kasım gelir ve size, Ermeni ve Bölücü PKK´li teröristlere babalar gibi Türkiye sınırlarını tanıtır. Dileğimiz tez zamanda gerçekleşmesi. Ümidini kaybeden milletlerden değiliz olmayacağız.

Her şeyden önce bir millet ve insan olarak yalnız Ortadoğu´da değil, dünyanın neresinde kan ve gözyaşı/zulüm ve işkence varsa orada “Amerika, İngiliz, İsrail Şeytan Üçgeni artı AB” nin parmağı/eli/imzası var. Zaten bir Ecnebi ne demişti “Dünyadaki bütün hinlik, cinlik, iblislik ve pisliklerin üreticisi İsrail Yahudi´si, planlayıcısı İngiliz kalleşi, uygulayıcısı ise Amerikan zebanisidir”. Yani al birisini vur öbürüne.

Tarihin hiçbir döneminde zulüm payidar olamamıştır. Yine olmayacaktır. Neticede mazlum milletlerin ve masum insanların ahı kanı tutacaktır inşallah. Bunda asla kat´a şek´imiz şüphemiz yoktur. Şeytandan çok bilen yoktur onunda boynundan nalet halkası çıkmamıştır.

Kan ve irin saçan kirli beyinlerinizi Peygamber İsa Mesih´in şu üç öğretisi ile dezenfekte edin lütfen “Temiz şeyler temizlere aittir; pis şeyler pislere.. kendine gel”, “Yemin ederim ki, nefsin isteklerine uymak, sahibine uzun süren sıkıntılar verir”, “Bana hakketmediğim şeyleri yaşatan herkese, Allah hakkettiklerini yaşatsın. Amin”…

İslam Âleminin de Peygamber bildiği, kabul ettiği ve de sevdiği Yüce insana layık olun lütfen. Bıçak kemiğe dayandı. Yetti artık gayri be…

Şimdi gelmiş(ABD) Senatosunda “Yaptırım kararı” alarak T.C. Devletinin şahsında Türk Milletini kıstıracağınızı mı sanıyor?. Tarihe şöyle bir göz atarsanız yanıldığınızı anlarsınız. Geçmişte ticaret gemilerinizi Akdeniz´e sokabilmek için dünyada ilk ve tek Osmanlı Türk´üne haraç verdiğinizin rövanşını alamayacaksınız.

Ki senatonuzda alınan bu karar her türlü tarih bilincinden yoksun olup olayı siyasileştirmenin ötesinde, hukuken temelsiz ve utanç verici bir örnektir. Sonra tarihi siyasi amaçlar için kullanarak hedefe ulaşılamayacağı açıkken; üççeyrek asra yakın ikili ilişkilerde hasar yaratmaktan beri kalmayacaktır. Nitekim bu müttefik ilişkilerini gerçekten tahrip eden bir teşebbüstür.

Esasen yaptırım kartının ileri sürülme sebeplerini bizler çok iyi biliyoruz. Bunlar “Mevcut hükümetin yanlış Ortadoğu politikasını fırsat bilip, Rusya´dan alınan S 400´ler ile Enerji antlaşmaları ve Suriye´ye yapılan ‘Afrin/Fırat Kalkanı/Barışpınarı Askeri Harekatları´ yla Kuzey Suriye´de oluşturulmak istenen ‘Kürt Koridoru´nun önünün kesilmesidir”.

Dünyada ve bilhassa Ortadoğu´da “Din, mezhep ve etnik ayrışmaları körükleyerek” Müslümanı Müslümana kırdırıp yeraltı ve yerüstü enerji kaynaklarını yutma iğrenç tavır davranış ve kirli niyetlerini şiddetle ve nefretle kınıyor daha ötesinde protesto ediyoruz.

Bu basiretsiz, ferasetsiz, iğrenç tavırlara son verilmesini Türk ve Dünya Kamuoyu huzurunda ikaz ediyoruz.

 Sözlerimizi vurucu eski bir “Türk Yemini” ile bitirelim “GÖKGİRSİN KIZIL ÇIKSIN”…                                                        

                                                           Asılsız Ermeni Soykırımı Derneği

                                                                  Yönetim Kurulu Üyeleri

                                                                  Adına Bşk Ayhan ŞAHİN

 

Anahtar Kelimeler: ULEN, AMERİKA
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
BU TÜR TESPİTLERİ SEVERİM (12 Ekim 2018 - Cuma)
DURUM NEDEN CİDDİ... (26 Eylül 2018 - Çarşamba)
FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN 5. AYAĞI (17 Eylül 2018 - Pazartesi)
Sayfa:
DOLAR
6.6428
EURO
7.2756
Güncel
Siyaset
aa
19.04.2019
Yerel
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar